Beykoz Halı Yıkama

KALİTELİ HALI TEMİZLİĞİ BİZDEN SORULUR

Yıllardır bu sektörde güveninizi ve memnuniyetinizi kazanmanın gururu içindeyiz. Her geçen gün kendimizi daha fazla yenileyerek karşınıza çıkıyoruz.Teknoloji ürünlerinin en kalitelisini kullanarak halılarınızı yıkayıp, kısa sürede teslim ediyoruz. Elemanlarımız hali yıkama makineleri konusunda uzman kişiler oluşmaktadır. Halı yıkamada kullandığımız yumuşatıcı ve deterjanlar kalitelidir. Sektörde birinci sırada olan Beykoz hali yıkama firmamız, teknolojinin tüm yeniliklerini yakından takip eder ve size rahatlık sağlayacak bütün imkânları kullanılır.

Çalışan bayanlar, hafta sonlarınızı hali yıkayarakkaybetmeyin. Biz sizin yerinize halılarınızı yıkayalım, siz günü gezerek geçirin. Prensipli, titiz, dikkatli çalışan Beykoz hali yıkama ekibimiz, halılarınızı yepyeni olmuş bir halde size teslim ediyor. Halınızdaçıkmayan lekeleri dert etmeyin. Kullandığımız kaliteli deterjanlar, en zorlu lekeleri bile temizler. Amacımız, size uygun fiyatlara, daha hijyenik ve kaliteli bir hizmet sunmaktır. 7/24 ulaşma garantisi sunan Beykoz halı yıkama firmamızda mevcuttur. İstediğiniz gün arayın, servis elemanlarımız halılarınızı gelip alsın ve size yepyeni, temiz ve kurumuş bir halde teslim etsin. Mevsimin önemi yok. Yaz, kış halı yıkama hizmeti veriyoruz. Baharı bekleme dönemleri tarih oldu artık. Temizlik, kalite ve iyi bir servis hizmeti almak istiyorsanız, bizi arayın. %100 hijyenik ve %100 memnuniyet garantidir. Hemen arayın, servis elemanlarımızgelsin. Profesyonel halı temizlik hizmeti alın. İçiniz rahat bir şekilde halılarınızı serin ve çocuklarınızla, kaliteli zaman geçirin. 


sayfa etiket; Beykoz halı yıkamacı, Beykoz da  halı yıkama yeri, Beykoz halı yıkama fabrikası, halı yıkama Beykoz, halı yıkama firması