Hakkımızda

Kalite Anlayışı

Müşteri memnuniyeti, kaliteli temizlik ve sağlıklı bir hizmet ana fikrimizi oluşturmaktadır. Geleneksel yıkamacılık kalıplarından çıkarak, daha modern ve çağdaş hizmet üretmek için teknolojik gelişmelere ayak uydurmak hedefimizi oluşturmuştur. Bu hedef doğrultusunda değişen müşteri beklentilerine hızlı bir şekilde cevap verebilmek için sürekli iyileştirme faaliyetlerini etkin olarak sürdürmek, kaliteli hizmet sunmak amacıyla tüm yapılan işlemlerde detaylara özen göstermek, kaynaklarımızı en etkin ve verimli bir biçimde kullanmak, performansımızı ve rekabet gücümüzü en yüksek düzeye çıkarmak şirketimizin vazgeçilmez unsurlarındandır. Kalite öğesi şirketimizin vazgeçilmez bir unsuru olduğu için hizmetlerimizin sürekli olarak temiz ve detaylı olması ana prensibimizdir.

Misyon

Dünyada değişiklik yapmakta başarılı olanlar, değişikliğe kendilerinden başlayanlardır. Değişmeyi ve gelişimi sağlamak yönetim kabiliyetimize, gelişen teknolojiyi uygun yer ve zamanda kullanmamıza bağlıdır. Ekip olarak bu değişimi ve değişimle birlikte gelen gelişimi on yıldan beri sergilemekteyiz.

Vizyon

Verimli bir çalışma temposu için, profesyonel ve uyumlu bir kadro ile çalışıyoruz. İlgili olmak işimizin inceliği ve hassasiyeti açısından önemlidir. İşi müşterimiz ile beraber takip ediyoruz. Önce müşteri memnuniyeti diyoruz. Nedenci olmak zamana ayak uydurmanın gereğidir. 'neden daha iyisi olmasın' sorusu büyümemizin temelidir Kaliteci olmak, kaliteyi üretimin ve yaşamımızın her safhasına oturtmak profesyonel anlayışımızın sonucudur.

Araçlarımız

Araçlarımız