Dış Cephe Temizliği

 Dış cephe cam temizliğinde yılların verdiği tecrübeye dayanarak temizlenecek yere mobil vinçle veya askı halatlı sistemle temizlik hizmeti verilmektedir. Binaların dış cephe yüzeyi ve dış cephe cam temizliği teknolojik ekipmanlar kullanarak uzman ekipler tarafından yapılır.Gökdelen plaza dış cephe cam temizliklerinde çalışan personel emniyeti maksimum düzeyde tutulur. Bütün personel sosyal güvencelidir. 

    Dış cephe temizliği hizmetlerinin hangi sıklıkta yapılacağını ( ayda bir , hafta da bir , on beş günde bir , hergün olmak üzere veya bir kere) müşterilerimiz ile mütabakata vararak o sıklıkta uzman kadrosu ile temizlik hizmeti vermektedir. 

    Dış cephe temizliği için yapılan ücretsiz experlik ve planlama sonucunda yer ve konumuna göre vinç veya askı asansör veya halatlı sepetle yapılır. Verdiği hizmette koşulsuz müşteri memnuniyetini garanti eder. 

    Çok katlı binalarınızın dış cephe temizlikleri uzman yardımı olmadan bina sahipleri açısından hem zor hem külfetli olabilir.Bir yandan binanıza uygun vinç kiralama şirketi ile anlaşmaya çalışırken bir yan danda cephenizi temizleyecek ehliyetli birini aramak durumunda kalabilirsiniz.Tüm bunları yaparken yüksekte çalışacak insan açısından almanız gereken önlemler ve binanızın yeri yoğun trafiğe bağlı bir yerdeyse işin içinden çıkılmaz bir hal alır.Tam bu noktada bizi aramanız yeterli,çok katlı binalarda keşif için gelecek olan arkadaşlarımız size detaylı bilgi vereceklerdir.Dış cepheniz alikoband , alemiyon kaplama , cam giydirme cephe , btb , plaza yada yüksek bina türü ne olursa olsun binanızın konumuna göre vinç yardımı , asma sepet yardımı yada teleskopik uzatma ile binanıza uygun bir çözüm önerilir. Cephenizin periyodik (sürekli)silimi konusunda sözleşme önerimizi dikkate almanızı öneririz.