Pendik Halı Yıkama

PENDİK HALI YIKAMA ÜCRETSİZ SERVİS HİZMETİ

Sağlıklı ve hijyenik bir yaşam alanında aileniz ve sevdiklerinizle vakit geçirmeniz için Pendik halı yıkama deneyimli işçi kadrosu ve üst düzey ekipmanları ile hizmetinizde. Halı yıkama özveri ve deneyim isteyen bir iştir. Biz bu özelliklere sahip işçi ekibimiz ile halınızı evinizden alıp adeta ilk günkü görünüşü ve olağan temizliği ile tekrar evinize bırakmaktayız.

Halınızı evden aldıktan sonraki işlem sürecimiz halının personellerimiz tarafından incelenmesi ile başlar. Rengi, kullanılan boyanın türü, dokusu ve hammaddesi incelenerek halınıza yapılacak en uygun işlem belirlenir ve bu işlemler fabrikamızda çalışmakta olan deneyimli ekibimiz tarafından önem ve hassasiyet ile uygulanır. Özellikle kış aylarında ev şartlarında halı yıkamak ve kurutmak pek mümkün değildir. Bu durumun yanı sıra mevsim şartları elverişli olsa bile halı yıkayacak alana sahip olmayan kişiler tarafından da tercih edilen Pendik halı yıkama evde halı yıkarken harcanan su ve zaman kaybına nazaran oldukça cüzi fiyata bu işi sizin yerinize yapmak için edeceğiniz bir telefon ile hizmetinizdedir. Yıkanıp kurutulan halılar son işlem olarak çalışanlarımız tarafından kontrolden geçtikten sonra evinize gönderilir.

Güler yüzlü, işini büyük bir önem ve ciddiyetle yapan çalışanlarımız ile Pendik halı yıkama olarak hedefimiz size sağlıklı bir yaşam alanı oluşturmak. Hizmetimiz karşısında memnuniyetiniz bizim en büyük motivasyonumuzdur. Bu sebeple bizi gönül rahatlığı ile tercih edebilir ve hizmet isteyenlere de tavsiye edebilirsiniz.

 

Pendik’de hizmet verdiğimiz diğer semtler bu semtlerden de bizi arayınız evinizden halılarınızı alıp temizliğini yapalım; Kurtköy Mah, Kaynarca Mahallesi, Çınardere Mh.Çamçeşme Mh.Çamlık Mh.Ahmet Yesevi Mh.Şeyhli Mh.Bahçelievler Mh.Batı Mh.Doğu Mh.Dumlupınar Mh.Emirli Mh.Ertuğrul Gazi Mh.Esenler Mh.Esenyalı Mh.Fatıh Mh.Fevzi Çakmak Mh.Güllübağlar Mh.Güzelyalı Mh.Harmandere Mh.Kavakpınar Mh. Kurnaköy,.Orhangazi Mh.Orta Mh.Ramazanoğlu Mh.Sülüntepe Mh.Sanayi Mh.Sapan Bağları Mh.Velibaba Mh.Yayalar Mh.Yeşilbağlar Mh.Yeni Mahalle Mh.Yeni Mh.Yenişehir Mh. 

sayfa etiket; Pendik halı yıkamacı, Pendik de halı yıkama yeri, Pendik halı yıkama fabrikası halı yıkama Pendik, halı yıkama firması