Bostancı Halı Yıkama

BOSTANCI HALI YIKAMA

Rengârenk desenleri ve birbirinden çeşitli modelleri ile halılar hem dekorasyonumuzun vazgeçilemez bir unsuru hem de evimizin önemli bir parçasıdır. Konumu ve görevi gereği ile oldukça çabuk kirlenen halılarımızın temizliği sağlığımız açısından önemli bir husustur. Bostancı halı yıkama sağlığınız için titiz ve deneyimli işçi kadrosuyla talebiniz ile size hizmet vermek için her zaman hazırdır.

Evinizden teslim alınan halınız firmamıza yıkamaya getirildiğinde tecrübeli personellerimiz tarafından incelenerek halınızın yapısına uygun, rengine ve görünüşüne zarar vermeden en hijyenik şekilde hangi adımlardan geçeceği karar verilir. Sonrasında bu adımlar firmamız Bostancı halı yıkamada tek tek önem ve hassasiyetle uygulanır. Evde halı yıkamaya göre oldukça daha masrafsız ve sağlıklı olan halı yıkama işlemimiz gerçekleştikten sonra yine halınıza zarar vermeyecek şekilde kurutulur. Kurutma işlemi de gerçekleştikten sonra deneyimli ekip çalışanlarımız tarafından incelenerek son kontroller yapılır. Hijyen ve sağlıklı koşullarda dürülerek ambalajlanan halınız ekip arkadaşlarımız tarafından evinize getirilerek teslim edilir.

Güler yüzlü, anlayışlı, deneyimli ve güvenilir çalışanlarımızla Bostancı halı yıkama olarak size verdiğimiz hizmet karşısında memnun olmanızdan onur ve mutluluk duyarız. Bu sebeple tek hedefi müşteri memnuniyeti olan firmamız sizlere sağlıklı bir yaşam alanı sunmak için çabalamakta bu çaba doğrultusunda da işini severek yapan personelleri ile size hizmet vermek için çalışmaktadır. İhtiyaç duymanız anında bizi arayarak ulaşabilir ve siz de hizmetimizden yaralanabilirsiniz. 

Bostancı’de hizmet verdiğimiz diğer semtler bu semtlerden de bizi arayınız evinizden halılarınızı alıp temizliğini yapalım;

Bağdat caddesi

Altıntepe

Caddebostan

Kozyatağı

Üst Bostancı

içerenköy

sayfa etiket; Bostancı halı yıkamacı, Bostancı de halı yıkama yeri, Bostancı halı yıkama fabrikası, halı yıkama Bostancı, halı yıkama firması